Otelimiz Hakkında Görüşler
Havuz - Düğün - Bar

SEVİL VE NAZAN'A BİZE VE OTELİMİZE YAPTIKLARI BU YORUM İÇİN ÇOKKK TEŞEKKÜRLER

Hani biz Ağustos ayının ortasında 1 hafta tatile gelmişdik 3 bayan 113 numaralı odada kalmıştık. Çok keyifli bir tatil geçirmiş otelinizden çok memnun kalmıştık. Sizinle tanışmış ve halen daha dost insanlar, özel insanlar takdire şayan otel işletmecileri olduğunu göstermiştiniz bize çok yardımcı olmuştunuz ve gerçekten babamıza söyledik selamlarınızı kendisininde selamları var özel olarak teşekürlerini iletti.

Kendimizi güvende hissettiğimiz huzurlu ve temiz aile otelinize fırsat buldukça her yaz gelmeye karar verdik. Böylesine nezih, güvenli , temiz, leziz yemekleriyle müşterisini keyiflendiren bir oteli çevremizdeki herkeze, çeşmenin belkide en güzel yerinde mütevazı bir tatil yapabilmesi için önerdiğimizi bilmenizi isteriz.

NURAY,GÜLAY,ÖZGÜ'YE OTELİMİZ HAKKINDAKİ BU ÖVGÜLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ :)

Gerek yonetim , gerek personel cok ilgili ve samimi .Yemekler lezzetli , buna ek olarak hijyene onem veren bir tesis ve fiyatlar cok uygun . Tum saydigimiz detaylar , bu oteli tekrar tercih etmemiz ve tanidiklarimiza tavsiye etmemiz icin yeter de artar...

Dinc Otel`e tekrar tesekkur ediyoruz , seneye gorusmek dilegiyle …

Nuray Okutucu

Gulay Okutucu

Ozgu Celik

HASAN ÖZEMEK BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU YORUMLAR İŞİMİZİ DOĞRU YAPTIĞIMIZIN GÖSTERGESİDİR HERHALDE

özay bey

nisan ayı içerisinde kısa sürede kalsak ta evimizdeki rahatlığı hissettik.İçtenliğiniz,dostluğunuz için çok teşekkür ediyorum.Büyük otellerin şekilcilik ve yapmacıklıkları insanları kandırmaktan başka bir şey değil.

ben sizin gibi bir dost kazanmaktan çok mutluyum.Ağustos ayı başında tekrar görüşmek ümidiyle....

 

Üye GirişiMisafirlerimiz

Şu anda 2 konuk çevrimiçi

Facebook Fan Page